الجعفری:عملیات ارتش سوریه در حلب و ادلب برای مبارزه با تروریست هاست

به گزارش وبلاگ بیازیان، نماینده سوریه در سازمان ملل بامداد شنبه در سخنرانی خود در نشست شورای امنیت سازمان ملل درباره ادلب گفت که عملیات ارتش سوریه در این استان و حلب با هدف رها کردن مردن این استان از جنایت تروریست هاست.

الجعفری:عملیات ارتش سوریه در حلب و ادلب برای مبارزه با تروریست هاست

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ بیازیان، بشار الجعفری نماینده سوریه در سازمان ملل بامداد روز شنبه گفت که نظام ترکیه به تعهدات خود بر اساس تفاهم نامه آستانه درباره ایجاد مناطق کاهش تنش در سوریه عمل نکرده و به حمایت از گروه های تروریستی در این مناطق ادامه داده است.

وی که در نشست شورای امنیت سازمان ملل درباره اوضاع ادلب صحبت می کرد، افزود: نظام اردوغان نقاط دیده بانی خود در داخل اراضی سوریه را به اتاق عملیات و نقاظ حمایت و پشتیبانی از گروه های تروریستی تبدیل کرده است.

جعفری افزود: عملیات ارتش سوریه در حلب و ادلب با هدف رها کردن مردم این استان از جنایت تروریست ها و بازگردان سیطره دولت بر مناطقی است که گروه تروریستی جبهه النصره بر آن سیطره دارد.

نماینده سوریه در سازمان ملل اضافه کرد: سوریه تلاش های نظام ترکیه و تجاوزهایش علیه اراضی سوریه در حمایت از تروریسم را که برای تحقق توهماتش در احیای امپراطوری عثمانی است رد می کند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "الجعفری:عملیات ارتش سوریه در حلب و ادلب برای مبارزه با تروریست هاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الجعفری:عملیات ارتش سوریه در حلب و ادلب برای مبارزه با تروریست هاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید