اکران قطعی 11 فیلم از جشنواره فجر در سینماهای مشهد

به گزارش وبلاگ بیازیان، خبرنگاران/خراسان رضوی قائم مقام دبیر هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد گفت: تا به امروز اکران 11 فیلم از 22 فیلم جشنواره فیلم فجر در سینماهای مشهد قطعی شده است.

اکران قطعی 11 فیلم از جشنواره فجر در سینماهای مشهد

حجت طباطبایی در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ بیازیان در مورد برنامه های هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد، اظهار کرد: سال جاری سه سینمای هویزه، اطلس و آفریقا میزبان مخاطبان هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد خواهند بود که برای هر سینما پخش 11 فیلم از 22 فیلم جشنواره قطعی شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر کوشش می کنیم که مشهد با توجه به قدمتی که در برگزاری جشنواره دارد تعداد فیلم هایی که قرار است در این سه سینما پخش شوند، افزایش پیدا کند.

قائم مقام دبیر هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد، گفت: در کوشش هستیم یک سالن را به اصحاب فرهنگ و هنر اختصاص دهیم که در آن افراد با ارائه کارت شناسایی که توسط جشنواره صادر می گردد در سینمای معین شده به تماشای فیلم بنشینند.

طباطبایی افزود: همچنین بنا بر این است که میزگرد و برنامه گفت وگو محوری با اصحاب رسانه که علاقه مند به عرصه فیلم و سینما هستند، برگزار گردد و اهالی رسانه به نقد و آنالیز فیلم بپردازند.

وی در مورد برگزاری جلسات نقد فیلم های هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد، مطرح کرد: همچنین محتمل است در جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره جلسه نقد با حضور منتقدان مشهدی نیز برنامه ریزی گردد.

قائم مقام دبیر هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد یادآور شد: ما همچنین در کوششیم که مانند سال گذشته و شانزدهمین دوره جشنواره فیلم فجر مشهد سال جاری نیز تعداد 22 فیلم را در مشهد اکران کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اکران قطعی 11 فیلم از جشنواره فجر در سینماهای مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکران قطعی 11 فیلم از جشنواره فجر در سینماهای مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید