بوفون یک سال دیگر هم کنار بانوی پیر می ماند

به گزارش وبلاگ بیازیان، سنگربان حرفه ای یوونتوس می خواهد یک سال دیگر هم به دوران بازیگری اش ادامه دهد.

بوفون یک سال دیگر هم کنار بانوی پیر می ماند

به گزارش وبلاگ بیازیان، نشریه توتواسپورت ایتالیا نوشته است که جان لوئیجی بوفون، سنگربان ذخیره تیم فوتبال یوونتوس تصمیم گرفته که قراردادش را یک سال دیگر تمدید کند و می خواهد تا ماه ژوئن 2021 در یوونتوس بماند.

بوفون 42 سال که پس از یک سال بازی در پاری سن ژرمن در تابستان سال گذشته به یوونتوس برگشت، هنوز برنامه ای برای آویزان کردن دستکش های خود ندارد و ظاهراً مسئولان باشگاه نیز از ماندن شخصیتی تأثیرگذار مانند او در رختکن تیم راضی هستند. یوونتوس که در میان بازیکنان یوونتوس شخصیت محبوبی دارد، نه تنها در داخل زمین بازی که در خارج از آن هم مورد احترام هم تیمی هایش قرار گرفته است و این احترام با خروج موقت او از بیانکونری کاهش پیدا نکرده است.

در فصل جاری که به خاطر شیوع کرونا به حالت تعلیق درآمده و مشخص هم نیست که از سر گرفته خواهد شد یا نه، بوفون هفت بازی در سری A انجام داده و در مابقی بازی ها نقش ذخیره را برای وویچخ شزنی ایفا کرده است. او یک بار در جام حذفی ایتالیا و یک بار هم در لیگ قهرمانان اروپا از دروازه یوونتوس محافظت کرده است که در هر دو بازی بانوی پیر پیروز به کسب پیروزی شد.

در مجموع بوفون در 11 بازی اش در این فصل سه بار کلین شیت کرده و 9 گل خورده است. او سال 2001 از پارما به یوونتوس پیوست و به جز یک فصل در تمام این مدت در کنار بانوی پیر حضور داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بوفون یک سال دیگر هم کنار بانوی پیر می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوفون یک سال دیگر هم کنار بانوی پیر می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید