تاریخ اعزام مشمولان به سربازی در نیمه اول سال 99 تغییر کرد

به گزارش وبلاگ بیازیان، رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا خاطرنشان کرد که تاریخ اعزام به سربازی در نیمه اول سال 99 تغییر خواهد نمود.

تاریخ اعزام مشمولان به سربازی در نیمه اول سال 99 تغییر کرد

به گزارش وبلاگ بیازیان از وبلاگ بیازیان، سردار تقی مهری رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: بنا بر ابلاغیه ستادکل نیرو های مسلح، در شش ماه اول سال 99 زمان اعزام به سربازی تغییر نموده و قرار شد دیگر در تاریخ 19 هر ماه اعزامی نداشته باشیم.

وی ادامه داد: بنابراین برابر این ابلاغیه تمامی اعزام ها در تاریخ یکم و دوم و سوم هر ماه انجام خواهد شد.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه در گذشته مشمولان دارای مدرک دانشگاهی از فوق دیپلم تا دکتری در یک تاریخ و مشمولان دارای دیپلم و کمتر در تاریخ دیگر اعزام می شدند، گفت: مشمولان دارای تحصیلات دانشگاهی یعنی از فوق دیپلم تا دکتری در تاریخ یکم هر ماه و مشمولان دارای مدرک دیپلم و پایین تر در تاریخ سوم هر ماه اعزام خواهند شد.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان این که این تغییر تاریخ فعلا در نیمه اول سال اجرای خواهد شد گفت: برای نیمه دوم سال تا به امروز تصمیمی اتخاذ نشده است.

سردار مهری درباره اعزام های فروردین ماه 99 نیز گفت: در فروردین ماه 99 هیچ اعزامی به سربازی نخواهیم داشت و افرادی که هم که پیش از این دارای برگه اعزام به تاریخ 19 فروردین بودند اعزامشان به تاریخ های یکم و سوم اردیبهشت 99 موکل شده است.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره غربالگری و آنالیز سلامت سربازان در عین اعزام به مراکز آموزشی نیز گفت: این رویه ایست که همواره در نیرو های مسلح وجود داشته و سازمان وظیفه عمومی ناجا قبل از اعزام به سربازی شرایط سلامت مشمولان را پیگیری و آنالیز می نماید.

وی تاکید نمود که مرجع اصلی اعلام اخبار مربوط به سربازی رسانه های معتبر و پایگاه وظیفه عمومی ناجا است و شهروندان می تواند در ساعات اداری با شماره تلفن 096480 نیز تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایند.

سردار مهری از مشمولان و خانواده های آن ها خواست که به مراکز وظیفه عمومی در سراسر کشور مراجعه ننموده و سوالات خود را به شکل غیر حضوری پیگیری نمایند.

منبع: جام جم آنلاین

به "تاریخ اعزام مشمولان به سربازی در نیمه اول سال 99 تغییر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاریخ اعزام مشمولان به سربازی در نیمه اول سال 99 تغییر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید