تکذیب شد: اعلام سایت ثبت نام وام یک میلیون تومانی

به گزارش وبلاگ بیازیان، هیات دولت تصمیم گرفت وامی را به مبلغ یک میلیون تومان به خانوارهایی که یارانه دریافت می کنند به صورت قرض الحسنه پرداخت کند اما برخی منابع خبری آورده اند: رییس سازمان برنامه و بودجه سایت هدفمندی یارانه ها را برای ثبت نام متقاضیان اعلام کرده است که این خبر از سوی سخنگوی سازمان برنامه و بودجه تکذیب شد.

تکذیب شد: اعلام سایت ثبت نام وام یک میلیون تومانی

به گزارش وبلاگ بیازیان به نقل از ایرنا، شیوع و گسترش بیماری کرونا در کشور مسائل اقتصادی زیادی بویژه در حوزه کسب وکار ایجاد کرده است. جبران ضرر و زیان های ناشی از تعطیلی واحدهای صنفی به دلیل شیوع این بیماری یکی از دغدغه های اصلی این روزهای دولت است. تا کنون سیاست های حمایتی دولت از بنگاه ها در قالب تعویق پرداخت های اقتصادیاتی و حق بیمه ها بوده و بسته های معیشتی برای نیروی کار و کارگران بوده است.

در این راستا در جلسه روز چهارشنبه هیات دولت، ستاد اقتصادی دولت تصمیم گرفت علاوه بر پرداخت 75 هزار میلیارد تومان به کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا، به خانوارهایی که یارانه دریافت می کنند تسهیلات یک تا دو میلیون تومان به صورت قرض الحسنه و با سود 12 درصد از ماه آینده پرداخت کند.

پس از انتشار اعلام سایت هدفمندی یارانه ها برای ثبت نام متقاضیان وام یک تا 2 میلیون تومانی به نقل از محمدباقر نوبخت، مهدی قمصریان سخنگوی سازمان برنامه و بودجه گفت: هنوز سایت و سازوکار ثبت نام وام یک میلیون تومانی اعلام نشده است.

قمصریان گفت: به اشتباه به نقل از رییس سازمان برنامه و بودجه اینگونه بیان شده است که متقاضیان وام یک میلیون تومانی برای ثبت نام به سایت هدفمندی یارانه ها مراجعه کنند که اینگونه نیست و سایت محل ثبت نام هنوز اعلام نشده است. در اظهارات رییس سازمان برنامه و بودجه، هیچ نامی از سایت سازمان هدفمندی یارانه ها برده نشده است. همچنین هنوز زمان ثبت نام متقاضیان این وام نیز مشخص نشده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "تکذیب شد: اعلام سایت ثبت نام وام یک میلیون تومانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب شد: اعلام سایت ثبت نام وام یک میلیون تومانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید