دردسر جدید استقلال ، بدهی جدید روی دست فتح الله زاده

به گزارش وبلاگ بیازیان، باشگاه استقلال نتوانسته به تعهدش مبنی بر پرداخت مطالبات بازیکنان پیشین تیمش عمل کند و در مهلتی که کمیته مشخص شرایط داده بود، بدهی هایش را پرداخت کند.

دردسر جدید استقلال ، بدهی جدید روی دست فتح الله زاده

به گزارش وبلاگ بیازیان به نقل وبلاگ بیازیان، پس از شکایت محمد مهدی نظری، جواد نکونام، فرزاد حاتمی و مجید صالح مربی پیشین تیم فوتبال استقلال تهران که به دلیل پرداخت نشدن مطالباتشان شکایت کردند، این باشگاه برای دریافت کارت بازی بازیکنان و کادرفنی جدیدش که برای نیم فصل دوم به این تیم اضافه شدند، با مشکل روبرو شد.

مسئولان باشگاه استقلال برای رفع کردن این مشکل و صدور کارت بازی بازیکنان و کادرفنی تیمشان، از کمیته تعیین شرایط برای پرداخت مطالباتشان تا تاریخ 7 اسفندماه فرصت خواستند که این درخواست با موافقت کمیته تعیین شرایط همراه شد. با این حال باشگاه استقلال هنوز نتوانستد این مبلغ را به طلبکاران باشگاه پرداخت کند.

استقلال هنوز مطالبات وینفر شفر و استراماچونی را پرداخت نکرده و بازیکنانی مانند جپاروف و گادوین منشا هم از باشگاه خواستند مطالبات آن ها را پرداخت کند. از طرف دیگر باشگاه پاختاکور ازبکستان هم خواهان دریافت مبلغ صدور رضایتنامه ایسما گونکالوس شده است. به این ها باید، بدهی مالیاتی استقلال، دستمزد وکلای خارجی باشگاه برای پرونده سوپرجام و پرداخت 20 درصد دیگر از مطالبات بازیکنان را هم اضافه کند؛ بنابراین فتح الله زاده که در زمان رفتنش از استقلال، بدهی های زیادی برای این باشگاه به جا گذاشته بود، اکنون با بازگشتش به این باشگاه، چیزی جز بدهی های کمرشکن و هنگفت از دوره مدیران قبلی به ارث نبرده است.

  • خلیل زاده: لغو مسابقات فوتبال بهترین تصمیم مسئولان بود | مسائل استقلال را رفع می کنیم
منبع: همشهری آنلاین

به "دردسر جدید استقلال ، بدهی جدید روی دست فتح الله زاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردسر جدید استقلال ، بدهی جدید روی دست فتح الله زاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید