رضاوند: هر تیمی به خاطر فشردگی بازی ها و خستگی بازیکنان مصدوم می دهد، بازی ما با الاهلی حیثیتی است

به گزارش وبلاگ بیازیان، آرش رضاوند، هافبک تیم فوتبال استقلال تهران تأکید کرد که بازی با الاهلی عربستان حیثیتی است و آنها به چیزی جز دریافت سه امتیاز در این مسابقه فکر نمی کنند.

رضاوند: هر تیمی به خاطر فشردگی بازی ها و خستگی بازیکنان مصدوم می دهد، بازی ما با الاهلی حیثیتی است

آرش رضاوند در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ بیازیان، در مورد آخرین شرایط استقلال برای دیدار با الاهلی عربستان گفت: شرایط تیم ما خوب است و چند روز قبل از بازی هم به کویت آمدیم تا آماده این بازی حساس شویم. ما در بازی اول هم باید سه امتیاز را می گرفتیم و کاملاً مستحق برد بودیم، ولی متأسفانه روی یک غافلگیری گل خوردیم و دو امتیاز از دست دادیم. امیدوارم در این بازی اولین برد را در مرحله گروهی به دست بیاوریم.

وی با بیان اینکه بازی با نماینده عربستان آسان نیست، خاطر نشان کرد: طبیعتاً الاهلی تیم قوی تری نسبت به الشرطه است و باید با تمرکز بالا و کمترین اشتباه بازی کنیم. بازی با الاهلی حیثیتی است و به چیزی جز شکست دادن نماینده عربستان فکر نمی کنیم. ما تیم خوبی داریم و بازیکنان هم انگیزه زیادی دارند تا در این بازی به برد برسیم.

رضاوند در پاسخ به این پرسش که چرا تعداد مصدومان استقلال زیاد است؟، شرح داد: هر فوتبالیستی ممکن است مصدوم شود و این اصلاً چیز عجیبی نیست. شما می بینید که بازی های ما چقدر فشرده است و متأسفانه در لیگ قهرمانان هم نمی توانیم میزبان باشیم و مدام در سفر هستیم. هر تیمی به خاطر فشردگی بازی ها و خستگی بازیکنان مصدوم می دهد و این موضوع عجیبی نیست.

هافبک استقلال در ارتباط با موقعیت این تیم در لیگ برتر و شانس آبی پوشان برای قهرمانی در این فصل نیز گفت: ما یک بازی عقب افتاده داریم و فاصله مان با صدر جدول هم آنقدر نیست که برای قهرمانی ناامید شویم. مطمئن باشید تا آخرین هفته برای قهرمانی می جنگیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رضاوند: هر تیمی به خاطر فشردگی بازی ها و خستگی بازیکنان مصدوم می دهد، بازی ما با الاهلی حیثیتی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضاوند: هر تیمی به خاطر فشردگی بازی ها و خستگی بازیکنان مصدوم می دهد، بازی ما با الاهلی حیثیتی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید