روش برگزاری امتحانات خاتمه ترم برای دانشجویان بومی و غیر بومی معین شد

به گزارش وبلاگ بیازیان، معاون دانشجویی دانشگاه تهران از تصمیم گیری درباره روش برگزاری امتحانات برای دانشجویان بومی و غیر بومی در جلسه معاونان دانشجویی دانشگاه های منطقه یک اطلاع داد.

روش برگزاری امتحانات خاتمه ترم برای دانشجویان بومی و غیر بومی معین شد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ بیازیان، بعضی کاربران فارس با ثبت سوژه در سامانه فارس من خواسته اند امتحانات ترم جاری در مقطع کارشناسی تمامی دانشگاه ها لغو گردد و به هیچ روشی نه مجازی و نه فیزیکی امتحانی برگزار نگردد.

سعید حبیبا معاون دانشجویی دانشگاه تهران در این رابطه به فارس گفت:در جلسه معاونان دانشجویی دانشگاه های منطقه یک درباره روش برگزاری امتحانات برای دانشجویان بومی و غیر بومی صحبت شد.

وی گفت: در این جلسه پیشنهاد شد که امتحان دانشجویان دانشگاه های منطقه یک در مقطع کارشناسی که احتیاج به به خوابگاه ندارند، حضوری باشد.

حبیبا گفت: دانشجویان غیربومی نیز شهر دانشگاهی در شهر موردنظر خود را برای امتحان اعلام می نمایند تا دانشگاه مبدا و دانشگاه مقصد برای برگزاری امتحان حضوری در دانشگاه شهر مورد نظر دانشگاه با هم هماهنگ شوند.

امتحانات در مقطع تحصیلات تکمیلی

معاون دانشجویی دانشگاه تهران درباره امتحانات در مقطع تحصیلات تکمیلی هم گفت: تصمیم گیری درباره دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی هم مانند دانشجویان کارشناسی بوده است.

وی ادامه داد: یعنی دانشجویانی که احتیاج به خوابگاه ندارند می توانند در دانشکده مربوطه امتحان دهند و در غیر اینصورت با انتخاب واحد دانشگاه پیغام نور محل سکونت خود یا نزدیکترین واحد، در تاریخ مقرر در آن واحد برای امتحان حاضر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "روش برگزاری امتحانات خاتمه ترم برای دانشجویان بومی و غیر بومی معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روش برگزاری امتحانات خاتمه ترم برای دانشجویان بومی و غیر بومی معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید