لبنان، ادامه اعتراضات در طرابلس، افزایش شمار مجروحان به 72 نفر

به گزارش وبلاگ بیازیان، در ادامه اعتراضات شب گذشته لبنان در شمال این کشور٬ شمار مجروحان در درگیری ها به 72 نفر افزایش یافت.

لبنان، ادامه اعتراضات در طرابلس، افزایش شمار مجروحان به 72 نفر

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ بیازیان به نقل از پایگاه خبری النشره، سرویس امداد و نجات لبنان گزارش داد که شمار مجروحان در درگیری های طرابلس که شب گذشته نیز ادامه داشت به 72 تن افزایش یافت که در اغلب آنها حالت خفگی و کبودی و زخم دیده می گردد. عده ای سرپایی مداوا و 13 نفر نیز به بیمارستان منتقل شدند.

آدینه شب گذشته شاهد تظاهرات و درگیری میان معترضان و نیروهای امنیتی در بیروت و طرابلس بود و تعداد مجروحان به 42 نفر رسید. طبق گزارش رسانه های لبنانی این اعتراض ها در واکنش به بدتر شدن شرایط معیشتی و کاهش شدید ارزش قیمت لیر لبنان در برابر دلار صورت گرفت.

این کشور روز گذشته نیز از زخمی شدن سی وسه نفراز جمله دو نظامی در درگیری های طرابلس اطلاع داد و صلیب سرخ لبنان هم دیشب اعلام نموده بود که 9 مجروح به بیمارستان ها منتقل شده اند.

به همین دلیل محمد فهمی وزیر کشور لبنان گفت: همان گونه که بارها بر حمایت از معترضان مسالمت جو و سرکوب آشوبگران و نفوذی ها تاکید نموده ایم نیروهای امنیتی اخلال گران امنیت و کسانی را که اقدام به تخریب و شکستن املاک عمومی و خصوصی در قلب بیروت می نمایند تحت پیگرد قرار خواهد داد و تحویل عدالت داده می شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لبنان، ادامه اعتراضات در طرابلس، افزایش شمار مجروحان به 72 نفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لبنان، ادامه اعتراضات در طرابلس، افزایش شمار مجروحان به 72 نفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید