هیلاری کلینتون: اولویت نخست من برکناری دونالد ترامپ است

به گزارش وبلاگ بیازیان، وزیر خارجه پیشین آمریکا ضمن اعلام حمایت از نامزد حزب دموکرات برای انتخابات 2020، گفت که اولویت نخست وی برکناری دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی ایالات متحده است.

هیلاری کلینتون: اولویت نخست من برکناری دونالد ترامپ است

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ بیازیان، هیلاری کلینتون وزیر خارجه پیشین آمریکا روز سه شنبه حین حضور در یک جشنواره فیلم گفت که در صورت پیروزی برنی سندرز از نامزدهای حزب دموکرات برای شرکت در انتخابات 2020 آمریکا از او حمایت می نماید.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس هیلاری کلینتون که در انتخابات درون گروهی حزب دموکرات برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 سندرز را شکست داد، گفت که اینک اولویت نخستش برکناری دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی آمریکاست.

هیلاری کلینتون در ادامه اضافه نمود: باید منتظر بمانم و ببینم چه شخصی را نامزد می کنیم. من از این نامزد حمایت خواهم کرد و این باعث تعجب شما نخواهد شد که لازم است فرد کنونی (ترامپ) را بازنشسته کنیم.

وزیر خارجه پیشین آمریکا ضمن تردید در زمینه پیروزی سندرز در انتخابات حزب دموکرات برای شرکت در انتخابت ریاست جمهوری 2020 گفت که در هر حال از نامزد حزب دموکرات برای شرکت در انتخابات 2020 حمایت می نماید.

این در حالی است که نتایج یک نظرسنجی در آمریکا نشان می دهد از نظر هوادارن حزب دموکرات، برنی سندرز، سناتور 78 ساله ایالت ورمونت حائز بیشترین شانس برای رقابت با رئیس جمهور کنونی آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری 2020 است. (جزئیات بیشتر)

انتهای پیغام/ص

منبع: خبرگزاری فارس

به "هیلاری کلینتون: اولویت نخست من برکناری دونالد ترامپ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیلاری کلینتون: اولویت نخست من برکناری دونالد ترامپ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید