پرسنل 26 ناو جنگی آمریکا به کرونا مبتلا شده اند

به گزارش وبلاگ بیازیان، یک مقام نظامی آمریکایی اظهار داشت در 26 ناو جنگی این کشور موارد مبتلا به ویروس کرونا در پرسنل گزارش شده است.

پرسنل 26 ناو جنگی آمریکا به کرونا مبتلا شده اند

به گزارش به نقل از هیل، یک مقام نظامی آمریکا با اعلام این که در بین پرسنل 26 ناو جنگی آمریکایی موارد مبتلا به ویروس کرونا گزارش شده است اضافه کرد تمامی این ناو ها در بندر بوده و هر کدام تعدادی مبتلا به ویروس کرونا دارند.

این مقام نظامی آمریکایی گفت که 14 ناو دیگر نیز موارد ابتلا به ویروس کرونا داشته اند که تمامی ملوانان آن ها در حال حاضر بهبود یافته اند.

از 297 ناو جنگی فعال آمریکا در حال حاضر 90 ناو در دریا بوده و هیچ مورد ابتلا به کرونا در این ناو ها گزارش نشده است.

:

  • ترامپ: فرمان اجرایی توقف مهاجرت به آمریکا را امضا کردم
  • افشای شمار مبتلایان به ویروس کرونا در ناو هواپیمابر آمریکا

در حال حاضر 3 هزار و 578 نفر از نظامیان آمریکایی به ویروس کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد دو نفر جان خود را از دست داده، 85 نفر در بیمارستان بستری بوده و یک هزار و 73 نفر نیز بهبودی خود را بدست آورده اند.

نیروی دریایی آمریکا با یک هزار و 298 مورد، یک سوم از مبتلایان به ویروس کرونا در ارتش آمریکا را داراست که تقریبا نیمی از این تعداد نیز، مبتلایان به ویروس کرونا در ناو هواپیمابر تئودور روزولت هستند.

بر اساس آخرین آمار مربوط به تعداد جان باختگان ناشی از ویروس کرونا، تا به امروز بیش از 46 هزار نفر در پی ابتلا به این ویروس جان خود را در آمریکا از دست داده اند.

اکنون آمریکا با ثبت بیش از 815 هزار مورد ابتلا به ویروس کرونا، از این حیث در دنیا رکورددار محسوب می گردد.

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا طی یک روز اخیر، افزایش 25 هزار نفری را ثبت نموده است. تا به امروز در دنیا بیش از 2 میلیون و 600 هزار نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پرسنل 26 ناو جنگی آمریکا به کرونا مبتلا شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسنل 26 ناو جنگی آمریکا به کرونا مبتلا شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید