پیرلو: ایتالیا باید با سیستم 3-3-4 بازی کند، سوئد در بازی برگشت قطعاً دفاعی تر بازی خواهد کرد

به گزارش وبلاگ بیازیان، هافبک پیشین آتزوری بر این باور است که تیم ملی فوتبال ایتالیا باید با سیستم 3-3-4 بازی کند.

پیرلو: ایتالیا باید با سیستم 3-3-4 بازی کند، سوئد در بازی برگشت قطعاً دفاعی تر بازی خواهد کرد

به گزارش وبلاگ بیازیان، تیم ملی فوتبال ایتالیا شب گذشته (جمعه) در بازی رفت از مرحله پلی آف اروپایی راهیابی به جام جهانی 2018 روسیه با نتیجه یک بر صفر مغلوب سوئد شد و قطعاً در در بازی برگشت دو تیم در شهر میلان به دنبال جبران این شکست و صعود به جام جهانی خواهد بود. اگر آتزوری پیروز نشود بلیت سفر به روسیه را کسب کند، برای اولین از سال 1958 خواهد بود که به جام جهانی نمی رسد.

آندره آ پیرلو 38 ساله که به تازگی به دوران حرفه ای خود سرانجام داده و اعلام بازنشستگی کرده است، در گفت وگو با شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت ایتالیا با اشاره به عملکرد شب گذشته مارکو وراتی که در بازی برگشت مقابل سوئد به دلیل محرومیت نمی تواند آتزوری را همراهی کند، گفت: وراتی هم مانند دیگر اعضای تیم، بازی خوبی را تجربه نکرد.

وی ادامه داد: مارکو در نیمه اول چند پاس خوب به هم تیمی هایش داد، اما در ادامه نتوانست این کار را تداوم ببخشد. شاید وراتی پس از کارت زردی که گرفت، از ترس دریافت کارت قرمز کمتر روی پای بازیکنان سوئد رفت. قطعاً او نتوانست بازی های معمول خود در پاری سن ژرمن را شب گذشته به نمایش بگذارد.

جامپیرو ونتورا در بازی شب گذشته سیستم بازی 4-2-4 معمول خود را به سیستم 2-5-3 تغییر داد که تأثیری روی عملکرد این تیم نداشت. پیرلو با اشاره به غیبت وراتی در بازی برگشت ایتالیا و سوئد اظهار داشت: به نظرم ایتالیا باید رویکردی هجومی داشته باشد و در بازی برگشت از سیستم 3-3-4 استفاده کند که این سیستم فضای بیشتری را در اختیار لورنزو اینسینه در یک سوم زمین حریف قرار می دهد.

هافبک پیشین تیم های اینتر، میلان و یوونتوس تأکید کرد: ما به خاطر سبک بازی دو مهاجم مان توپ های زیادی را در مرکز خط دفاعی سوئد از دست دادیم. ایتالیا باید توپ را به جناحین می برد تا از تجمع بازیکنان سوئد در یک نقطه بکاهد. ایتالیا کار دشواری برای یافتن فضا در یک سوم خط دفاعی سوئد خواهد داشت، چون آنها در بازی برگشت قطعاً دفاعی تر بازی خواهد کرد، اما با گردش هر چه سریع تر توپ می شود، به خط دفاعی سوئد نفوذ کرد.

پیرلو در سرانجام تأکید کرد: باید به هر قیمتی که شده در بازی برگشت دروازه سوئد را باز کنیم، اما برای این کار باید بازی باکیفیتی تری را به نمایش بگذاریم. در بازی برگشت روی ایتالیا فشار خواهد بود، اما قطعاً بازی متفاوتی خواهد شد.

منبع: تسنیم

به "پیرلو: ایتالیا باید با سیستم 3-3-4 بازی کند، سوئد در بازی برگشت قطعاً دفاعی تر بازی خواهد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیرلو: ایتالیا باید با سیستم 3-3-4 بازی کند، سوئد در بازی برگشت قطعاً دفاعی تر بازی خواهد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید