انتقاد رسانه قطری از عملکرد شجاع خلیل زاده: الریان به بازیکن بهتری احتیاج دارد

به گزارش وبلاگ بیازیان، تنها می توان گفت باشگاه السد بوده که از عملکرد هر 5 بازیکن خارجی خودش رضایت داشته و تمامی این نفرات شایستگی دارند فصل آینده هم در این تیم بمانند.

انتقاد رسانه قطری از عملکرد شجاع خلیل زاده: الریان به بازیکن بهتری احتیاج دارد

نشریه العرب قطر به آنالیز شرایط بازیکنان خارجی شاغل در لیگ این کشور پرداخت.

به گزارش ایلنا، روزنامه العرب قطر همزمان با انتها رقابت های فصل جاری مسابقات فوتبال در این کشور، عملکرد بازیکنان خارجی و شرایط تمدید قرارداد این نفرات را در سال آینده ارزیابی نموده است.

در گزارش این روزنامه آمده است: باشگاه های قطری به بازیکنان خارجی شایسته ای احتیاج دارد که توان فنی تیم را بالا ببرند. پس از عید فطر فعالیت برای آماده سازی تیم ها و جذب نفرات جدید شروع می گردد. در این گزارش به آنالیز عملکرد بازیکنان خارجی باشگاه ها پرداخته ایم. نفراتی که عملکرد خوبی داشته اند؛ همچنین بازیکنانی که ناامیدکننده ظاهر شدند و در انتها فصل از تیم های فعلی خودشان جدا می شوند.

تنها می توان گفت باشگاه السد بوده که از عملکرد هر 5 بازیکن خارجی خودش رضایت داشته و تمامی این نفرات شایستگی دارند فصل آینده هم در این تیم بمانند.

در الدحیل عملکرد اولونگا، ادمیلیسون و دودو قابل قبول بوده، اما در خصوص عملکرد بن عطیه و علی کریمی علامت سوال وجود دارد.

در خصوص بازیکنان خارجی الریان نیز باید گفت به جز یاسین براهیمی، هیچ کدام از این نفرات عملکرد خوبی نداشتند. شاید مرکادو مدافع آرژانتینی هم عملکردی بهتر از سایر نفرات داشته، اما تردیدی وجود ندارد که الریان به بازیکنان خارجی بهتری نسبت به فرانک کوم، یوهان بولی و شجاع خلیل زاده احتیاج دارد.

الاهلی که امید ابراهیمی را در اختیار دارد هم به جز نبیل الزهر مراکشی و ممد دیامی سنگالی، به بازیکنان خارجی بهتری احتیاج دارد.

در تیم قطر هم یوسف بلایلی و بشار رسن عراقی از بهترین ها بودند، اما در العربی شرایط پیچیده است. یوسف المساکنی یکی از بهترین خریدهای این باشگاه بود که عملکرد موفقی داشت؛ همچنین مهرداد محمدی، ایوب عزی الجزایری و ارون ایسلندی.

السیلیه (که رامین رضاییان را در اختیار دارد) به بازیکنان خارجی به مراتب بهتری احتیاج دارد که در این فصل عملکرد بسیار عادی داشتند و موجب سقوط این تیم به صندلی نهم جدول شدند. در ام صلال (که روزبه چشمی را در اختیار دارد) به جز ایمن عبدالنور تونسی، سایر نفرات خارجی سطح فنی بالایی نداشتند.

منبع: عصر ایران

به "انتقاد رسانه قطری از عملکرد شجاع خلیل زاده: الریان به بازیکن بهتری احتیاج دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد رسانه قطری از عملکرد شجاع خلیل زاده: الریان به بازیکن بهتری احتیاج دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید