تغییرات اجباری پرسپولیس مقابل سپاهان

به گزارش وبلاگ بیازیان، بازی های فشرده پرسپولیس در آسیا همانطور که پیش بینی می شد آن ها را برای بازی های لیگ با مشکل روبرو کرد. مسئله ای که سپاهانی ها امیدوارند بتوانند بیشترین بهره را از آن ببرند. پرسپولیس برای ملاقات حساس با رقیب اصفهانی اش با مصدومیت سه بازیکن اصلی خود روبرو است. سیدجلال حسینی، کمال کامیابی نیا و احمد نورالهی سه بازیکنی هستند که شاید برای بازی با سپاهان آماده نشوند. اگرچه پزشکان پرسپولیس کوشش زیادی می نمایند تا بتوانند یحیی گل محمدی را در این بازی دست خالی نگذارند، اما شاید سه کاپیتان پرسپولیس غایبان عظیم ال کلاسیکوی ایرانی باشند.

تغییرات اجباری پرسپولیس مقابل سپاهان

در صورت نرسیدن این سه بازیکن شاید یحیی نگرانی زیادی نداشته باشد. حضور فرشاد فرجی در قلب دفاع و محمد شریفی در میانه میدان آلترناتیو های او برای غیبت بازیکنان اصلی اش است. دو بازیکنی که در آسیا هم به میدان رفته و شرایط حضور در این بازی حساس را دارند. رسیدن میلاد سرلک باعث شده تا یحیی چندان برای بازی با سپاهان دچار مشکل نگردد. اگرچه حضور بازیکنان اصلی خیال سرمربی پرسپولیس را راحت تر می کرد، اما با توجه به شرایط ویژه این تیم بعد از بازی های آسیایی و پیش از دربی، حضور بازیکنان جایگزین هم شانس بزرگی برای او محسوب می گردد.

سعید آقایی هم دیگر بازیکن پرسپولیس است که برای این بازی آماده شده است با این حال شاید دوری طولانی مدت او از تمرینات و از تیم مانعی برای حضورش در این بازی حساس باشد.

فوتبال 360

منبع: فرارو

به "تغییرات اجباری پرسپولیس مقابل سپاهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییرات اجباری پرسپولیس مقابل سپاهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید