رهبر سنا: نبرد انتخابات 2020آمریکا نبرد سگ های وحشی خواهد بود

به گزارش وبلاگ بیازیان، رهبر اکثریت سنای آمریکا گفت: نبرد انتخابات 2020 برای زیر کنترل دریافت سنا، همان نبرد سگ های وحشی خواهد بود که تعبیر کنایه آمیز او از میزان قساوت و سرنوشت سازی این مبارزات انتخاباتی است که به یک معنا در حکم مرگ و زندگی است.

رهبر سنا: نبرد انتخابات 2020آمریکا نبرد سگ های وحشی خواهد بود

میچ مک کانل در برنامه رادیویی فاکس نیوز گفت: فقط بگذارید بگویم که اکثریت مجلس سنا در این دوره به هیچ وجه قطعی نبود. ما همواره از همان شروع می دانستیم و من همواره گفته ام که این انتخابات، نبردی خونین خواهد بود.

رهبر اکثریت سنا اضافه کرد: به نظرم دموکرات ها نسبت به سال های اخیر، راندمان بهتری در مقایسه با ما در امر جمع آوری پول ارائه دادند ولی ما در سال 2014 اکثریت مجلس سنا را در اختیار گرفته و در سال 2016 نیز آن را حفظ نموده و در سال 2018، بر تعداد اعضای خود در اکثریت اضافه کردیم و لذا این واقعیت که دموکرات ها قادربه جمع آوری پول بیشتر هستند، نباید تعجب آور باشد. شرایط جاری این چنین است و ما اکنون خیلی کار داریم.

مک کانل با اشاره به ویژگی جمهوریخواهان، گفت: این طبقه بزرگی است که در سال 2014 اکثریت را به دست آورد، بنابراین از عناصر زیادی برخورداریم و 23 کرسی برای دفاع داریم در حالی که آنها (دموکرات ها) فقط دوازده کرسی دارند.

او اضافه کرد: فکر می کنم نبردی سخت پیش رو باشد. ما نه خاطر جمع هستیم و نه نگران. این نبرد تا خاتمه آن بی شباهت به گونه ای مبارزه با چاقو در کوچه پس کوچه ها نیست.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "رهبر سنا: نبرد انتخابات 2020آمریکا نبرد سگ های وحشی خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رهبر سنا: نبرد انتخابات 2020آمریکا نبرد سگ های وحشی خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید