شرایط ویژه اسنپ دکتر برای شرکت&zwnjها و سازمان&zwnjها

به گزارش وبلاگ بیازیان، با افزایش آمار مبتلایان به کرونا در ماه های اخیر لزوم استفاده از خدمات آنلاین پزشکی در جامعه بیشتر از پیش احساس می گردد. حالا دیگر شرکت های بسیاری برای دسترسی آسان تر کارمندان خود به خدمات درمانی و حفظ سلامتی آن ها از راهکارهای جدید استقبال می نمایند. به همین دلیل شرکت اسنپ و شرکت چارگون در یک همکاری مشترک امکان دسترسی آسان کارمندان شرکت چارگون را به خدمات مشاوره پزشکی اسنپ با تخفیف ویژه فراهم نموده اند.

شرایط ویژه اسنپ دکتر برای شرکت&zwnjها و سازمان&zwnjها

در این طرح تمامی نیازهای پزشکی و مشاوره کارمندان شرکت چارگون توسط اسنپ دکتر به صورت آنلاین تامین می گردد. این همکاری یاری می نماید تا از رفت و آمدهای غیر ضروری به مراکز درمانی جلوگیری گردد و افراد بتوانند مراقبت های لازم را برای سلامت جسم و روان خود با بالاترین کیفیت دریافت نمایند. لازم به ذکر است شرکت چارگون از شرکت های باسابقه در صنعت فناوری اطلاعات کشور است که مجموعه ای از نرم افزارهای یکپارچه سازمانی را با عنوان دیدگاه در حوزه های اتوماسیون اداری، منابع انسانی، اقتصادی، لجستیک و مدیریت فرآیندها ارائه می نماید.

در این شرایط که سازمان ها باید بیشتر مراقب سلامتی کارمندان خود باشند، اسنپ شرایط ویژه ای را برای مشاوره پزشکی شرکت ها و سازمان ها فراهم نموده است که شامل تخفیف مشاوره پزشکی و آزمایش کرونا هم می گردد. پیش از این نیز در یک همکاری مشترک دسترسی کارمندان گروه اسنپ و ایرانسل به خدمات اسنپ دکتر فراهم شده بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات پزشکی اسنپ برای سازمان ها کافی است به سایت اسنپ دکتر مراجعه کنید.

منبع: فرارو

به "شرایط ویژه اسنپ دکتر برای شرکت&zwnjها و سازمان&zwnjها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط ویژه اسنپ دکتر برای شرکت&zwnjها و سازمان&zwnjها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید