مسائل بیماران سوختگی در ایلام برای همیشه رفع می شود

به گزارش وبلاگ بیازیان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: با راه اندازی نهایی و افتتاح بیمارستان سوختگی، مسائل بیماران سوختگی در استان ایلام برای همیشه رفع خواهد شد.

مسائل بیماران سوختگی در ایلام برای همیشه رفع می شود

به گزارش وبلاگ بیازیان به نقل از وبلاگ بیازیان، محمد کریمیان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با همراهی معاونین توسعه و درمان، مدیر امور بیماری ها و مراکز تشخیصی درمانی، مدیر روابط عمومی و مسئولان بیمارستان امام خمینی (ره) و کارشناس اداره ساختمان دانشگاه از بیمارستان در حال تکمیل سوختگی ایلام در راستای کنترل نهایی اقدامات و مراحل احداث و تکمیل در برای افتتاح و بهره برداری این بیمارستان بازدید نمود.

کریمیان در جریان این بازدید ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های مجموعه دست اندرکاران احداث این پروژه مهم در سطح استان گفت: با راه اندازی نهایی و افتتاح این بیمارستان، مسائل بیماران سوختگی در استان ایلام برای همیشه رفع خواهد شد و از اعزام بیماران مربوطه به خارج از استان جلوگیری و تمام خدمات مربوطه در این مرکز به آنان ارائه می گردد.

وی همچنین بیان کرد : بازدیدهای مکرر و متعدد از این پروژه، برای رفع مسائل و چالش های مربوط به مراحل احداث و تکمیل آن است تا این بیمارستان را بدون هیچگونه مشکل و چالشی در برای خدمت به مردم و بیماران مربوطه افتتاح و راه اندازی کنیم.

بیمارستان سوختگی استان ایلام در زمینی به مساحت 4300 متر مربع و در سه طبقه (همکف و طبقات یک و دو) احداث شده که مراحل ساخت آن پایان یافته و این بازدید در برای رفع مسائل و چالش های این پروژه برای راهاندازی نهایی و افتتاح انجام شده که این بیمارستان در آینده نزدیک در مدار خدمت رسانی به مردم و بیماران مربوطه قرار گیرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "مسائل بیماران سوختگی در ایلام برای همیشه رفع می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسائل بیماران سوختگی در ایلام برای همیشه رفع می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید