نامه تبریک دبیرکل AFC به نبی و تاکید بر حمایت از فوتبال ایران، فیفا هم دبیرکلی نبی را پذیرفت

به گزارش وبلاگ بیازیان، ویندسور جان، دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای با موضوع انتصاب دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران خطاب به مهدی محمد نبی این انتصاب را تبریک گفت.

نامه تبریک دبیرکل AFC به نبی و تاکید بر حمایت از فوتبال ایران، فیفا هم دبیرکلی نبی را پذیرفت

به گزارش وبلاگ بیازیان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ویندسور جان، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران ضمن تبریک دبیرکلی مهدی محمد نبی بر حمایت کنفدراسیون از فدراسیون فوتبال و یاری به توسعه فوتبال در ایران تاکید نمود . در نامه داتو ویندسور جان، دبیرکل کنفدراسیون آمده است:

جناب آقای مهدی محمد نبی

دبیرکل فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

انتصاب دبیرکل فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

دبیرکل محترم،

بدینوسیله دریافت نامه مورخ 8 آوریل فدراسیون فوتبال ج.ا. ایران را درباره انتصاب جنابعالی به عنوان دبیرکل IRIFF و همچنین انجام مکاتبات رسمی و اعلام مشخصات مسئولان جدید فدراسیون را اعلام می دارد.

بدینوسیله مراتب تبریک خود را به جنابعالی ابراز کرده و اطمیان داریم که جنابعالی در این مسئولیت جدید با انرژی و شور و اشتیاق زیاد برای توسعه فوتبال در جمهوری اسلامی ایران کوشش خواهید کرد.

اطمینان داشته باشید که AFC به حمایت خود از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و هرگونه یاری مورد احتیاج برای توسعه فوتبال ایران ادامه خواهد داد.

با تشکر

ارادتمند شما

داتو ویندسور جان

دبیرکل AFC

رونوشت: فیفا

همچنین ورون موسنگواومبا، رئیس عالی فدراسیون های عضو فیفا با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال ضمن تبریک دبیرکلی مهدی محمد نبی برای وی در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد. در نامه ارسالی ورون موسنگواومبا، رییس عالی فدراسیون های عضو فیفا آمده است:

جناب آقای مهدی محمد نبی

دبیرکل فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

زوریخ: 9 آوریل 2020

دبیرکل محترم،

بازگشت به نامه مورخ 8 آوریل 2020 فدراسیون فوتبال ج.ا.ایران در خصوص انتصاب جنابعالی به عنوان دبیرکل IRIFF، به نمایندگی از مدیریت فیفا صمیمانه به جنابعالی تبریک عرض کرده و برای شما در این مسئولیت جدید آرزوی موفقیت می کنم.

همچنین مشتاقانه منتظر همکاری با جنابعالی برای توسعه و پیشرفت فوتبال جمهوری اسلامی ایران هستم.

در انتها اعلام می دارم اطمینان داشته باشید که مدیریت فیفا به حمایت خود از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران برای دستیابی به اهداف معین شده و تقویت هرچه بیشتر همکاری های موجود، ادامه خواهد داد.

ارادتمند

فیفا

ورون موسنگو -اومبا

رئیس عالی فدراسیون های عضو

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نامه تبریک دبیرکل AFC به نبی و تاکید بر حمایت از فوتبال ایران، فیفا هم دبیرکلی نبی را پذیرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه تبریک دبیرکل AFC به نبی و تاکید بر حمایت از فوتبال ایران، فیفا هم دبیرکلی نبی را پذیرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید