فرزام: فدراسیون جهانی روئینگ باید تصمیمی منطقی بگیرد

به گزارش وبلاگ بیازیان، سرمربی تیم ملی روئینگ در پی لغو رقابت های انتخابی المپیک 2020 توکیو گفت: فدراسیون جهانی باید تصمیمی منطقی در این باره بگیرد.

فرزام: فدراسیون جهانی روئینگ باید تصمیمی منطقی بگیرد

به گزارش وبلاگ بیازیان، افشین فرزام سرمربی تیم ملی روئینگ در گفت وگو با روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، درباره لغو رقابت های انتخابی المپیک 2020 مطرح کرد: با تصمیمی که اکنون فدراسیون جهانی گرفته همه ورزشکاران آسیایی ضرر می نمایند. نه تنها ورزشکاران ایران که برای رقابت ها کوشش کردند بلکه کشورهای آسیایی هم ضرر می نمایند. حتی کشورهای اروپایی نیز برای مسابقات سوئیس برنامه داشتند و با لغو این رقابت ها المپیک را از دست می دهند.

سرمربی تیم ملی روئینگ با اشاره به جلسه فدراسیون جهانی و کمیته بین المللی المپیک گفت: قرار است سه شنبه جلسه ای برگزار و شکل نهایی مسابقات تعیین گردد. امیدوارم فدراسیون جهانی تصمیمی منطقی بگیرد. با این اتفاق ورزشکاران آسیا و اروپا ضرر می نمایند و به نظرم روئینگ زیر سوال خواهد رفت.

فرزام با بیان این مطلب که ورزشکاران تمریناتشان را انجام می دهند گفت: ورزشکاران تمریناتشان را انجام می دهند اما بحث امروز این است که فشار روانی زیادی روی آنها است. وضعیتشان تعیین نیست و این باعث می گردد از نظر روانی اذیت شوند. از طرفی چند ورزشکاران آسیایی نیز در فضای مجازی به تصمیم فدراسیون جهانی اعتراض نموده اند که نشان می دهد آنها هم تحت فشار هستند.

وی تاکید نمود: از دست رفتن المپیک تنها به معنای عدم حضور در این رویداد نیست. اگر ورزشکاران مطمئن شوند که المپیک برایشان تمام می گردد بدون انگیزه می شوند و از تمرین فاصله خواهند گرفت. این اتفاق باعث می گردد ما برای اردوهای بازی های آسیایی 2022 هم دچار مشکل شویم. امیدوارم که مسئولان فدراسیون جهانی تصمیمی مناسب بگیرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فرزام: فدراسیون جهانی روئینگ باید تصمیمی منطقی بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرزام: فدراسیون جهانی روئینگ باید تصمیمی منطقی بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید