نظرسنجی ، افت 6 درصدی تایید ترامپ توسط شهروندن آمریکایی

به گزارش وبلاگ بیازیان، بر اساس نظرسنجی موسسه گالوپ تایید ترامپ توسط شهروندان آمریکایی طی ماه گذشته با 6 درصد افت به 43 درصد رسیده است.

نظرسنجی ، افت 6 درصدی تایید ترامپ توسط شهروندن آمریکایی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ بیازیان، بر اساس نظرسنجی موسسه گالوپ، تایید دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا توسط شهروندان این کشور طی ماه گذشته میلادی با افت شش درصدی روبرو شده و به 43 درصد رسیده است.

بر اساس نتایج این نظرسنجی که روز پنجشنبه منتشر شده، 43 درصد شهروندان بالغ آمریکایی شیوه ترامپ در مدیریت شغل خود به عنوان رئیس جمهور را تایید نموده در حالی که 54 درصد با آن موافق نبودند.

یافته های نظرسنجی جدید نشان از افت چشمگیر تایید ترامپ توسط مردم آمریکا از 24 مارس (5 فروردین) گذشته بوده که بر اساس نظرسنجی موسسه گالوپ در آن تاریخ، تایید ترامپ از سوی مردم آمریکا به 49 درصد رسیده بود که بالاترین آمار در دوران ریاست جمهوری وی به شمار می آمد.

همچنین محبوبیت ترامپ در ماه های ژانویه و اوایل فوریه و پس از آنکه از استیضاح در سنا تبرئه شد، به 49 درصد رسیده بود.

ویروس کرونای جدید که برای نخستین بار در ماه دسامبر در شهر ووهان چین رؤیت شد تا کنون بیش از 686 هزار نفر را در آمریکا درگیر خود نموده و بیش از 35 هزار نفر از مبتلایان به این ویروس در آمریکا جان خود را از دست داده اند.

ترامپ به دلیل کم اهمیت جلوه دادن شیوع این ویروس در روزهای نخست به شدت تحت انتقاد قرار گرفته است و فرمانداران تعدادی از ایالت های آمریکا به دلیل کمبودها در تجهیزات پزشکی و حفاظتی از دولت ترامپ انتقاد نموده اند.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "نظرسنجی ، افت 6 درصدی تایید ترامپ توسط شهروندن آمریکایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظرسنجی ، افت 6 درصدی تایید ترامپ توسط شهروندن آمریکایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید