کارت بازی برای بازیکن مشمول تیم والیبال سایپا صادر نشد

به گزارش وبلاگ بیازیان، هفته نخست رقابت های لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه با برگزاری هفت دیدار انجام شد. تیم والیبال سایپا در دیدار نخست خود میزبان تیم هورسان رامسر بود و با نتیجه سه بر صفر پیروز شد. امین اسماعیل نژاد، پشت خط زن تیم سایپا یکی از غایبین بازی بود که به دلیل مشکل سربازی کارت بازی برای او صادر نشده است.

کارت بازی برای بازیکن مشمول تیم والیبال سایپا صادر نشد

میلاد تقوی دبیر کل فدراسیون والیبال در مصاحبه با وبلاگ بیازیان، درباره عدم صدور کارت بازی اسماعیل نژاد گفت: قانونی در آئین نامه اعمال کرده ایم که طبق آن بازیکنان باید حتماً از پلیس +10 شرایط خدمت خود را استعلام بگیرند و تنها از پلیس +10 که مورد تأیید فدراسیون باشد این استعلام قابل قبول است چون مواردی داشتیم که تخلفاتی اجرا شده است.

وی در پاسخ به این پرسش که چگونه اسماعیل نژاد سال گذشته بدون معافیت سربازی در تیم سایپا بازی کرده است؟ ادامه داد: نمی دانم سال گذشته چه کاری انجام داده حتماً مواردی دال بر معافیت ارائه داده است اما امسال نتوانسته این کار را انجام دهد، اسماعیل نژاد مشمول است و به همین دلیل نتوانستیم کارت بازی برای او صادر کنیم.

تقوی در سرانجام گفت: بازیکنانی که مشمول هستند یا باید از نیروهای مسلح مجوز دریافت کنند که این کار بسیار بعید است. بنابراین اسماعیل نژاد فعلاً نمی تواند برای تیم سایپا بازی کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کارت بازی برای بازیکن مشمول تیم والیبال سایپا صادر نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارت بازی برای بازیکن مشمول تیم والیبال سایپا صادر نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید