ایجاد 958 فرصت شغلی در شهرک های صنعتی مرکزی

به گزارش وبلاگ بیازیان، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی گفت: 958 فرصت شغلی جدید سال جاری در شهرک ها و نواحی صنعتی نقاط مختلف این استان ایجاد شد که نشان دهنده افزایش فعالیت های صنعتی و تولیدی در استان است.

ایجاد 958 فرصت شغلی در شهرک های صنعتی مرکزی

به گزارش وبلاگ بیازیان به نقل از ایرنا، مصطفی آمره اضافه نمود: شهرک های صنعتی مامونیه با 180 فرصت شغلی، زاویه و خیرآباد هر کدام با 132 فرصت شغلی، خمین با 122 فرصت، ساوه با 69 فرصت، نوبران با 57 فرصت، پرندک با 37 فرصت و شهرک صنعتی ایبک آباد با 35 فرصت بیشترین اشتغال را در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان مرکزی را در امسال به خود اختصاص داده اند.

وی ادامه داد: 67 واحد صنعتی امسال در شهرک ها و نواحی صنعتی استان مرکزی به بهره برداری رسیده که با وجود شرایط مالی و فشار تحریم ها نسبت به سال گذشته 5 درصد رشد داشته است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی افزود: یک هزار و 241 طرح مالی در شهرک ها و نواحی صنعتی این در مراحل مختلف ساخت و ساز هستند که از این تعداد 624 واحد در زمین مورد احتیاج خود را دریافت کردند و 152 واحد در مرحله دیوارکشی، 348 واحد در حال نصب سوله و 117 واحد در حال نصب ماشین آلات هستند.

آمره اعلام کرد: بیشترین واحدهای صنعتی در حال ساخت و ساز در شهرک های صنعتی زاویه، مامونیه، ساوه، ایبک آباد، خمین، محلات، خیرآباد، دلیجان و پرندک مستقر هستند.

منبع: همشهری آنلاین

به "ایجاد 958 فرصت شغلی در شهرک های صنعتی مرکزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد 958 فرصت شغلی در شهرک های صنعتی مرکزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید