بیرون انداختن ماسک از خودرو تخلف است ، جریمه آن چقدر است؟

به گزارش وبلاگ بیازیان، معاون پلیس راهور پایتخت گفت: بیرون انداختن ماسک و دستکش از پنجره خودرو دقیقا همانند پرت کردن زباله است و قانونگذار برای این تخلف جریمه معین نموده است.

بیرون انداختن ماسک از خودرو تخلف است ، جریمه آن چقدر است؟

به گزارش وبلاگ بیازیان به نقل از فارس، سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت با اعلام این مطلب که بیرون انداختن ماسک از پنجره خودرو تخلف محسوب شده و راننده جریمه خواهد شد، گفت: متأسفانه تعداد معدودی هستند که بهداشت محیطی را رعایت ننموده و اقدام به پرت کردن دستکش و ماسک خود از پنجره خودرو به بیرون می نمایند، این کار، علاوه بر آلودگی محیط زیست، باعث انتقال آلودگی به اطراف و خیابان می گردد.

سرهنگ همه خانی گفا: انداختن ماسک و دستکش های استفاده شده دقیقا همانند پرتاب زباله به بیرون از خودرو است که قانونگذار برای این تخلف جریمه معین نموده و مأموران پلیس راهور به محض مشاهده با آن برخورد می نمایند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت از رانندگان درخواست کرد که ضمن رعایت نکات بهداشتی، به هیچ وجه اجازه ندهند سرنشینان خودرو از پنجره اتومبیل، زباله، ماسک یا دستکش به بیرون پرتاب نمایند چراکه مسئولیت این اقدامات متوجه راننده است و اوست که مورد اعمال قانون قرار می گیرد.

سرهنگ همه خانی گفت: جریمه پرتاب زباله از خودرو به بیرون 30 هزار تومان است که برای راننده خودرو ثبت می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "بیرون انداختن ماسک از خودرو تخلف است ، جریمه آن چقدر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرون انداختن ماسک از خودرو تخلف است ، جریمه آن چقدر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید