جولان اسب سرکش کرونا در مازندران

به گزارش وبلاگ بیازیان، خبرنگاران/مازندران هرچند طی روزهای اخیر شهرهای مازندران درگیر محدودیت های کرونایی هستند اما متاسفانه آمارها حکایت از افزایش مبتلایان به کووید 19 می دهد در حال حاضر 825 بیمار کرونایی در بیمارستان های این استان بستری هستند.

جولان اسب سرکش کرونا در مازندران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران،سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه، اعلام کرد: ظرف 24 ساعت گذشته تعداد 154 بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی اضافه نمود: ظرف همین مدت تعداد 123 نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل فرایند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون 675 نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، شرح داد: از این تعداد 165 نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر 150 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در 24 ساعت گذشته 23بیمارجدید بستری و 20 بیمار هم ترخیص شدند و 34 بیمار در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند.

به گزارش وبلاگ بیازیان، در حال حاضر 825 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جولان اسب سرکش کرونا در مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جولان اسب سرکش کرونا در مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید