حال رو به بهبود معاون بهداشت علوم پزشکی قم در قرنطینه خانگی

به گزارش وبلاگ بیازیان، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: برخلاف شایعات، شرایط جسمی بنده با قرنطینه در منزل، روبه بهبود است؛ هر چند با رعایت مباحث بهداشتی مراقب هستم تا خود ناقل این ویروس نباشم.

حال رو به بهبود معاون بهداشت علوم پزشکی قم در قرنطینه خانگی

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ بیازیان، سیامک محبی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قم که در نخستین روز های ورود کرونا به قم، به این ویروس جدید مبتلا شده و همچنان درحال سپری کردن دوران درمان است، گفت: برخلاف شایعاتی که در فضای مجازی مبنی بر بهبود نیافتن بیماران کرونایی مطرح می شود، شرایط جسمی بنده با قرنطینه در منزل، استراحت و تقویت سیستم ایمنی روبه بهبود است هر چند با رعایت مباحث بهداشتی مراقب هستم تا خود ناقل این ویروس نباشم.

محبی با توجه به حساسیت مسئولیت خود و داشتن روحیه مسئولیت پذیری با وجود تمام نشدن دوران درمان، با رعایت نکات بهداشتی و حفاظت فردی در محل کار خود حاضر شده و از شرایط مرکز بهداشت شهرستان و عملکرد معاونت بهداشت دانشگاه بازدید کرد.

محبی طی گفت وگویی اظهار کرد: برخلاف شایعاتی که در فضای مجازی مبنی بر بهبود نیافتن بیماران کرونایی مطرح می شود، شرایط جسمی بنده با قرنطینه در منزل، استراحت و تقویت سیستم ایمنی روبه بهبود است هر چند با رعایت مباحث بهداشتی مراقب هستم تا خود ناقل این ویروس نباشم.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قم از نیرو های مرکز بهداشتی به عنوان سربازان گمنام خط مقدم مقابله با کرونا نام برد و گفت: این افراد پرانرژی و به شیوه مطلوب درحال خدمت به جامعه هستند که جا دارد از آن ها به صورت ویژه تقدیر شود.

گفتنی است، محمدجواد باقری، جانشین معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قم در زمان غیبت محبی، رسالت های او را بر عهده داشته و امروز نیز گزارشی از فعالیت های اجرا شده را به مسئول خود ارائه کرده است

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "حال رو به بهبود معاون بهداشت علوم پزشکی قم در قرنطینه خانگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حال رو به بهبود معاون بهداشت علوم پزشکی قم در قرنطینه خانگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید