راه های ورودی به مناطق گردشگری سوادکوه مسدود شد

به گزارش وبلاگ بیازیان، فرماندار سوادکوه از آماده باش صددرصدی دهیاری ها، شوراها و بخشداری های شهرستان برای بستن راه های ورودی به مناطق گردشگری خبر داد و گفت که مسیرهای منتهی به مناطق گردشگری این شهرستان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و تجمع مردم مسدود شده است.

راه های ورودی به مناطق گردشگری سوادکوه مسدود شد

وبلاگ بیازیان - سعید یزدانی اضافه نمود که بستن مسیرهای گردشگری شهرستان با هماهنگی و مشارکت شوراها، دهیاری ها و همراهی بازرسان اداره میراث فرهنگی و نیروی انتظامی در حال انجام است.

وی با تاکید بر تداوم بسته بودن مسیرهای گردشگری تا اطلاع بعدی، گفت که در تعطیلات پایان هفته به طور قطع از ورود گردشگر و مسافر اعم از بومی و غیربومی به مناطق گردشگری شهرستان از جمله دراسله، بزلا، کسلیان و غیره جلوگیری می شود.

فرماندار سوادکوه اضافه نمود : با توجه به قرمز بودن شرایط کرونایی این شهرستان، متاسفانه برخی از افراد این بیماری را جدی نگرفته اند و به دنبال تفریح در مناطق گردشگری هستند.

یزدانی با بیان اینکه تمامی مناطق شهرستان سوادکوه کرونایی شده است، گفت : به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، همچنین پارک ها، تفرجگاه ها، آرایشگاه ها، کلاس های آموزشی و رانندگی نیز تعطیل شده است و تیم نظارتی متشکل از چهار نفر هر روزه و به صورت مستمر از ادارات، بانک ها، تفرجگاه ها، صنوف و دیگر اماکن بازدید می کنند.

وی با تاکید براینکه ورود ارباب رجوع به ادارات بدون ماسک ممنوع است، اضافه نمود : تا به امروز به برخی از مدیرانی که دستور العمل پروتکل های بهداشتی در سطح این شهرستان را جدی نگرفته اند، تذکرات لازم داده شد و در صورت تکرار برخورد قانونی صورت می گیرد.

فرماندار سوادکوه از ضدعفونی مستمر نقاط پرتردد از سوی شهرداری ها خبر داد و گفت : هشدار کرونایی توسط شهرداری ها با جدیت و به صورت شبانه روزی در حال انجام است.

وی اضافه نمود : خوشبختانه در این شهرستان با کمبود ماسک روبرو نیستیم و هم اکنون در سطح شهرستان سوادکوه سه ایستگاه توزیع ماسک مستقر شده است.

فرماندار سوادکوه در پایان تعداد بازدید های مشترک اداره صنعت و معدن و تعزیرات حکومتی را یکهزار و 643 مورد اعلام کرد و گفت که تا به امروز 253 مورد تذکر و 114 مورد پرونده تخلف هم تشکیل شده است.

منبع: چمدان

به "راه های ورودی به مناطق گردشگری سوادکوه مسدود شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه های ورودی به مناطق گردشگری سوادکوه مسدود شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید