فرامرزیان: 30 درصد منابع فدراسیون ها تا 2 ماه آینده پرداخت می گردد، فدراسیون ها رسید پرداختی به المپیکی ها را تحویل دهند

به گزارش وبلاگ بیازیان، ژاله فرامرزیان، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت که درصد به جامانده منابع فدراسیون های ورزشی تا انتها سال به آنها پرداخت می گردد.

فرامرزیان: 30 درصد منابع فدراسیون ها تا 2 ماه آینده پرداخت می گردد، فدراسیون ها رسید پرداختی به المپیکی ها را تحویل دهند

به گزارش وبلاگ بیازیان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ژاله فرامرزیان که در نشست مشترک رؤسای فدراسیون های ورزشی با حضور مسعود سلطانی فر و سیدرضا صالحی امیری سخن می گفت، گفت: تا به امروز حدود 70 درصد پرداخت ها به فدراسیون ها محقق شده است و 30 درصد مابقی نیز تا دو ماه آینده پرداخت خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت حضور آماده ورزشکاران کشورمان در المپیک 2020 توکیو، توضیحاتی را درباره برنامه های حمایتی وزارت ورزش و جوانان از المپین ها ارائه کرد.

معاون وزیر ورزش و جوانان همچنین اعلام نمود که براساس مصوبه ستاد عالی بازی های المپیک مبنی بر حمایت اقتصادی از ورزشکارانی که پیروز به کسب سهمیه شده اند، در این خصوص منابع لازم به حساب فدراسیون ها پرداخت شده است. وی تأکید کرد که این تخصیص ویژه ورزشکاران المپیکی است و فدراسیون ها پس از پرداخت پول به ورزشکاران، باید رسید پرداخت ها را تحویل دهند.

فرامرزیان در انتها توضیحاتی درباره ماده 251 ارائه کرد و از تمامی فدراسیون ها خواست در این ارتباط با ارائه اطلاعات پرونده خود را تکمیل نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فرامرزیان: 30 درصد منابع فدراسیون ها تا 2 ماه آینده پرداخت می گردد، فدراسیون ها رسید پرداختی به المپیکی ها را تحویل دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرامرزیان: 30 درصد منابع فدراسیون ها تا 2 ماه آینده پرداخت می گردد، فدراسیون ها رسید پرداختی به المپیکی ها را تحویل دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید