پاشایی: پرسپولیس آخرین بار مقابل ما شکست خورده و با تمام قوا به مسجدسلیمان می آید

به گزارش وبلاگ بیازیان، مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اعتقاد دارد فاصله دو امتیازی پرسپولیس با قهرمانی در لیگ نوزدهم، باعث نمی گردد سرخپوشان بدون انگیزه به مسجدسلیمان بیایند.

پاشایی: پرسپولیس آخرین بار مقابل ما شکست خورده و با تمام قوا به مسجدسلیمان می آید

حسین پاشایی درباره تساوی بدون گل تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مقابل نساجی مازندران، به خبرنگار ورزشی وبلاگ بیازیان گفت: بازی از لحاظ تاکتیکی باب میل تماشاگران نبود، اما اهداف ما در این بازی محقق شد. اخراج میثم نقی زاده باعث شد در 25 دقیقه آخر کار بسیار سختی داشته باشیم که در آن دقایق هم فرصت گلزنی به حریف ندادیم. در مجموع منسجم و خوب بودیم و مقابل نساجی که امکانات و کادر فنی بسیار خوبی دارد، نتیجه بدی کسب نکردیم.

وی در خصوص قضاوت یاسر همرنگ در این مسابقه گفت: با وجود اینکه داور، نقی زاده را از زمین اخراج کرد و ما پس از آن خیلی تحت فشار بودیم، اما او به همراه یاری های خود قضاوتی عالی داشت.

مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره ملاقات روز آدینه این تیم مقابل پرسپولیس توضیح داد: این بازی بسیار ویژه و مهم است. پرسپولیس آخرین بار در لیگ برتر مقابل ما باخت و قطعاً شاهد ملاقاتی بسیار هیجان انگیز خواهیم بود. با وجود اینکه قهرمانی این تیم تقریباً قطعی شده، اما نمی توانیم بگوییم پرسپولیس مقابل ما بی انگیزه خواهد بود و مطمئناً با تمام قوا بازی می نماید. این تیم شش برد متوالی داشته و یک نیم فصل کامل نباخته است. امیدوارم بازی خیلی خوب انجام دهیم و پرسپولیس را ببریم یا از این تیم امتیاز بگیریم.

پاشایی درخصوص پُست اینستاگرامی مهدی تارتار در خصوص مدیران باشگاه و اینکه نوشته بود بعضی هر کاری می نمایند که نفت نتیجه نگیرد و به اهداف پلید خود برسند، گفت: تارتار انسانی صادق است و مخاطب این صحبت، قطعاً منظور این حرف را فهمیده است. امیدوارم بدانند کار چقدر سخت است و بازیکنان چقدر سختی می کشند.

وی درباره تست کرونای اعضای تیم نفت مسجدسلیمان گفت: با مشکلاتی که داشتیم، دو تست کرونا در 10 روز اخیر دادیم که خدا را شکر همه آنها منفی شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پاشایی: پرسپولیس آخرین بار مقابل ما شکست خورده و با تمام قوا به مسجدسلیمان می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاشایی: پرسپولیس آخرین بار مقابل ما شکست خورده و با تمام قوا به مسجدسلیمان می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید