پلیس های مینیاپولیس استعفا دادند

به گزارش وبلاگ بیازیان، فارس نوشت: اداره پلیس شهر مینیاپولیس می گوید بیش از 7 مأمور در این اداره به دلیل شدت دریافت اعتراضات و تحقیقات اجرا شده دولتی استعفا داده اند و بیش از 7 مأمور دیگر نیز در حال ترک شغل خود هستند.

پلیس های مینیاپولیس استعفا دادند

به نوشته وبگاه هیل، بر اساس گفته مقامات اداره پلیس این شهر در ایالت مینه سوتا، این مأموران پلیس در حالی استعفا داده اند که بیش از 7 مأمور دیگر نیز در حال ترک شغل خود هستند.

اداره پلیس شهر مینیاپولیس به یکی از روزنامه های محلی این شهر گفته که مأموران پلیس این اداره دچار سوء تفاهم شده و بعد از قتل جورج فلوید در میان اعتراضات، رهبران این شهر، تحقیقات دولتی و رسانه ها سردرگم شده اند.

کسپر هیل، سخنگوی شهر مینیاپولیس نیز تأیید کرد که هفت مأمور از این اداره پلیس، شغل خود را ترک نموده اند.

کارمندان داخلی این اداره پلیس گفته اند چندین مأمور پلیس در مصاحبه برای ترک شغل خود به فقدان حمایت از سوی رؤسای پلیس و مقامات این شهر در بحبوحه اعتراضات اشاره کردند.

این روزنامه داخلی همچنین گزارش داده که 7 مأمور دیگر نیز در حال نوشتن نامه استعفای خود هستند و بعضی دیگر نیز متقاعده شده اند که در شغل خود بمانند. مأمورانی که شغل خود را ترک نموده اند کارآگاهان و مأموران گشتی بوده اند.

استعفای این افسران پلیس در حالی مطرح شده که اداره پلیس مینیاپولیس با آنالیز های دولتی در زمینه حقوق بشر و درخواست ها به منظور قطع بودجه پلیس روبرو شده است.

با شدت دریافت اعتراضات به قتل نژادپرستانه جورج فلوید توسط مأموران پلیس شهر مینیاپولیس، مقامات آمریکایی، درک شووین، مأمور پلیسی که جورج فلوید را به قتل رساند در اوایل ماه ژوئن به یک زندان فوق امنیتی منتقل کردند.

بر اساس گزارش بعضی رسانه های اعتراضات ضدنژادپرستی در آمریکا همچنان ادامه در بعضی شهرهای این کشور ادامه دارند و دهها هزار نفر در شهرهای نیویورک، آتلانتا و فیلادلفیا روز شنبه به خیابان ها ریختند و علیه رویکرد پلیس آمریکا تظاهرات کردند.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "پلیس های مینیاپولیس استعفا دادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلیس های مینیاپولیس استعفا دادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید