پل های عابرپیاده یا تونل وحشت!

به گزارش وبلاگ بیازیان، علی اعطا صبح امروز در تذکر پیش از دستور در صحن علنی شورای شهر تهران با بیان اینکه در مورد شرایط پل های عابر پیاده باید گفت که به واسطه وجود تابلو های تبلیغاتی در دو طرف آن، پل ها نا امن هستند. گفت: حل موضوع ناامنی پل ها مطالبه جدی شهروندان است بگونه ای که برخی ها از این پل ها به تونل وحشت تعبیر می کنند!.

پل های عابرپیاده یا تونل وحشت!

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه شهروندان معتقدند که این پل ها امن نیستند و امکان آزار و مسائل مختلف در آن وجود دارد، گفت: برهمین اساس لازم است که شهرداری تهران از شرایط پل ها و ضوابط حاکم بر آن ها و تعداد آن ها در مناطق گزارش دقیقی را به شورای شهر ارایه کند تا بر اساس این گزارش موضوع را دنبال کنیم و نتیجه اقدامات ما باید در جهت رضایتمندی شهروندان و به ویژه بانوان باشد.

اعطا در ادامه با اشاره به تودیع و معارفه مدیر مسئول روزنامه همشهری، ادامه داد: شاهد تلاش و زحمات و دغدغه های مهران کرمی، مدیر مسئول پیشین روزنامه همشهری بودیم و همچنین به نیلوفر قدیری مدیرمسئول جدید تبریک می گویم که انتصاب ایشان به عنوان مدیر مسئول از حیث توجه به مدیریت بانوان نیز جای تقدیر دارد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه یادآور شد: طبق وعده ای که داده بودیم از امروز پخش زنده صحن شورا از طریق صفحه اول خبرگزاری و سایت شورای شهر آغاز شده است و این کار را توسعه خواهیم داد.

منبع: فرارو

به "پل های عابرپیاده یا تونل وحشت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پل های عابرپیاده یا تونل وحشت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید