11-0؛ پدیده بارسلونا همه را سورپرایز کرد

به گزارش وبلاگ بیازیان، بارسلونا با درخشش اسکار مینگسا به نظر از خرید مدافع در زمستان بی احتیاج شده است.

11-0؛ پدیده بارسلونا همه را سورپرایز کرد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ بیازیان، مصدومیت شدید جرارد پیکه در جریان بازی بارسا و اتلتیکو در کنار دوری ساموئل اومتیتی و رونالد آرائوخو دیگر مدافعان میانی بارسا از میادین، فرصت خوبی را در اختیار اسکار مینگسا قرار داد؛ مدافع تیم دوم بارسا و محصول لاماسیا که 10 روز پیش در ترکیب ثابت تیمش برابر دیناموکیف نهاده شد و نمایش درخشانی هم داشت.

رونالد کومان سرمربی بارسا در انتها بازی گفت که مینگسا در بازی بعدی بارسا برابر اوساسونا هم فیکس بازی خواهد نمود. او روی گل دوم بارسا نقش مستقیم داشت و به برایثویت پاس گل داد.

مینگسا برابر اوساسونا و سپس فرانس واروش نیز در ترکیب ثابت بارسا نهاده شد و نتیجه در نوع خود جالب بود: بارسا با حضور کلمنت لنگله و مینگسا در قلب خط دفاعی، سه کلین شیت متوالی را به ثبت رسانده است.

آبی اناری ها 4-0 دینامو را شکست دادند. یک برد 4-0 دیگر برابر اوساسونا و سپس 0-3 برابر فرانس واروش حاصل کار باشگاه کاتالان در دو بازی بعدی با مینگسا و لنگله بود. یازده گل زده و بدون گل خورده!

نمایش خوب مینگسا سران بارسا را بر این داشته تا در شرایطی که اوضاع مالی به هیچ وجه خوب نیست، از خرید مدافع میانی در زمستان عقب نشینی نموده و به مدافع جوان خود اعتماد نمایند. بارسا تا اواخر زمستان پیکه را در اختیار نخواهد داشت و باید با لنگله، مینگسا، اومتیتی و آرائوخو ادامه دهد.

بازی بعدی بارسا برابر کادیز خواهد بود؛ مینگسا همچنان طرفداران و کادر فنی را سورپرایز خواهد نمود؟

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "11-0؛ پدیده بارسلونا همه را سورپرایز کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "11-0؛ پدیده بارسلونا همه را سورپرایز کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید