خبرنگاران قیمت میوه تنظیم بازار در استان قزوین کاهش یافت

به گزارش وبلاگ بیازیان، قزوین - خبرنگاران - مباشر توزیع میوه شب عید در استان قزوین گفت: قیمت میوه تنظیم بازار به منظور حمایت از شهروندان و تنظیم نرخ میوه در استان کاهش یافت.

خبرنگاران قیمت میوه تنظیم بازار در استان قزوین کاهش یافت

هادی طاهرخانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ بیازیان اضافه کرد: این تصمیم با توجه به مصوبه آخرین جلسه کمیته راهبردی میوه تنظیم بازار استان قزوین اتخاذ شد.

وی اضافه کرد: معمولا طبق سال های گذشته در هفته دوم عید با افزایش قیمت میوه در سطح بازار روبرو بودیم که در سال جاری به منظور جلوگیری از افزایش قیمت ها و ارتقای سطح رفاه شهروندان برای کاهش قیمت میوه در این مدت تصمیم گیری شد.

طاهرخانی ادامه داد: با توجه به این مصوبه از امروز، پرتقال با قیمت چهار هزار و 300 و سیب با قیمت پنج هزار و 700 تومان در غرفه های برپا شده در سطح استان عرضه خواهد شد.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان قزوین با اشاره به میزان میوه توزیع شده در سطح استان، گفت: تا به امروز در 26 غرفه برپا شده در سطح شهر قزوین حدود 800 تن سیب و پرتغال توزیع شده و همچنان تا پایان فروردین ماه برای توزیع میوه تنظیم بازار در سطح استان اقدام خواهد شد.

وی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا از شهروندان درخواست می شود موازین بهداشتی را رعایت کرده و از ایجاد تجمع و صف های طولانی در غرفه های توزیع میوه خودداری نمایند.

طاهرخانی اضافه کرد: غرفه های عرضه میوه نیز موظف هستند، یک نفر را برای جلوگیری از تجمع افراد در صف های دریافت میوه به کارگرفته و موازین بهداشتی را در هنگام توزیع میوه تنظیم بازار رعایت نمایند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران قیمت میوه تنظیم بازار در استان قزوین کاهش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران قیمت میوه تنظیم بازار در استان قزوین کاهش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید