نقش خلیل زاده در شرایط آشفته استقلال، رئیس هیئت مدیره یا رئیس حاشیه سازی؟

به گزارش وبلاگ بیازیان، رئیس هیئت مدیره استقلال این روزها به جای آرامش دادن به باشگاه خودش نقش زیادی در آشفتگی این مجموعه ایفا و آبی پوشان را دچار حاشیه کرده است.

نقش خلیل زاده در شرایط آشفته استقلال، رئیس هیئت مدیره یا رئیس حاشیه سازی؟

به گزارش وبلاگ بیازیان، در حالی که به نظر می رسید با انتخاب احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل استقلال، این باشگاه به ثبات نسبی برسد، اما ظاهراً برخی افراد هنوز دوست ندارند استقلال رنگ آرامش را به خود ببیند.

پس از حضور کوتاه مدت فتح الله زاده، اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره استقلال که چند ماهی سرپرست باشگاه بود، بار دیگر امور این باشگاه را برعهده گرفت. خلیل زاده که بارها گفته بود به دلیل مشغله کاری نمی تواند سرپرست یا مدیرعامل باشگاه باشد، در همان روز انتخاب سعادتمند، تصمیم به استعفا از هیئت مدیره باشگاه گرفت تا به نوعی اعتراض خود را به این انتخاب نشان دهد. خلیل زاده در حالی که باید در شرایط فعلی به باشگاه استقلال که با حجم انبوهی از بدهی های خارجی روبه رو شده، کمک کند، با رفتارهای عجیبش باشگاه را دچار چالش کرده است.

عبدالرضا موسوی عضو هیئت مدیره استقلال که در نیم فصل دوم کمک مالی قابل توجهی به استقلال کرده بود، پس از استعفا از سمت خود در گفت وگو با وبلاگ بیازیان صحبت های قابل تاملی در رابطه با عملکرد خلیل زاده انجام داد. موسوی در بخشی از اظهاراتش گفته بود: مشکل استقلال مدیریتی بود و آقایان صداقت نداشتند. خلیل زاده در حالی گفته استعفا کرده که وزارت ورزش از او خواسته بود کنار بکشد. او در ادامه به اختلاف در هیئت مدیره اشاره کرده و گفته بود: پس از انتها بازی دربی برگشت، خلیل زاده مقابل وبلاگ بیازیان دستم را گرفت و من را در آغوش گرفت تا نشان بدهد با هم رابطه خوبی داریم، اما با او دعوا کردم و گفتم چرا دروغ می گویی؟

عضو پیشین هیئت مدیره استقلال همچنین به بحث مذاکره خلیل زاده با وکیل استراماچونی اشاره و عنوان نموده بود: خودم با وکیل استراماچونی صحبت کردم و گفت مذاکره ای صورت نگرفت. به وزیر ورزش هم گفتم این آقا شما را سیاه می کند و جلوی وزیر با خلیل زاده بگو مگو کردم.

با وجود اظهارات تند موسوی علیه خلیل زاده و صحبت های متقابل رئیس هیئت مدیره استقلال علیه موسوی در رسانه ها، خلیل زاده در روزهای گذشته دست دوستی به سمت موسوی دراز کرد. خلیل زاده در حالی که به دلیل بیماری کرونا در قرنطیه بود، در نامه ای که در کانال رسمی باشگاه استقلال منتشر شد از موسوی خواست که به این باشگاه بازشود و کمک کند.

اکنون چند سؤال مطرح می شود؛ نخست اینکه چه اتفاقی افتاده که خلیل زاده و موسوی که در رسانه ها از خجالت یکدیگر درآمده بودند، صحبت از همکاری مجدد می کنند؟ آیا پشت پرده ای میان این دو نفر وجود دارد که در یک جبهه قرار گرفته اند؟

دوم اینکه آیا خلیل زاده با الفبای مدیریت آشنا نیست که بداند بازگشت موسوی پس از استعفا در حوزه اختیارات وزارت ورزش است و نه او. خلیل زاده واقعاً نمی داند که مجمع و وزارت ورزش باید درباره بازگشت موسوی تصمیم گیری کنند یا خودش را به ندانستن زده است؟ اگر واقعاً نمی داند که وااسفا به اقتصاد و فوتبالی که امثال او در آن سال هاست مدیریت می کنند و اگر می داند که باید خون گریست که چرا با وجود آگاه بودن چنین کاری کرده است؟ اگر خلیل زاده از این موضوع اطلاع داشته باز هم باید این سؤال را عنوان نمود که چه اتفاقاتی رخ داده که او دانسته چنین اقدامی کرده است.

سؤال بعدی این است که چطور در روز انتخاب سعادتمند، تحرکات خلیل زاده آغاز شد و او حرف از استعفا زد تا به نوعی انتخاب مدیرعامل جدید را به چالش بکشاند؟

مجمع باشگاه تصمیم گرفته سعادتمند مدیرعامل استقلال شود اما درست در همین روز خلیل زاده استعفایش را رسانه ای کرد که به دور از اصول حرفه ای و مدیریتی است. خلیل زاده این روزها نقش زیادی در آشفتگی باشگاه استقلال دارد و سهم عمده ای از آتشی که در باشگاه استقلال روشن شده مربوط به اوست و حال این سؤال مطرح می شود که او رئیس هیئت مدیره استقلال است یا رئیس حاشیه سازی برای تیم؟

کاش روزی برسد که همه ما بدانیم نباید تا زمانی که در مجموعه یا باشگاهی حضور داریم خواهان موفقیت آنجا باشیم و پس از آن با رفتار و اقدامات مان باشگاه را دچار حاشیه و چالش کنیم.

وزارت ورزش: خلیل زاده استعفا نکرده است

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نقش خلیل زاده در شرایط آشفته استقلال، رئیس هیئت مدیره یا رئیس حاشیه سازی؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقش خلیل زاده در شرایط آشفته استقلال، رئیس هیئت مدیره یا رئیس حاشیه سازی؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید