پارکینگ احتکار خودرو در غرب تهران لو رفت

به گزارش وبلاگ بیازیان، تهران (پانا) - رئیس پلیس امنیت عمومی تهران عظیم از شناسایی یک پارکینگ و کشف 74 دستگاه خودروی احتکاری به ارزش 160 میلیارد ریال در غرب تهران اطلاع داد.

پارکینگ احتکار خودرو در غرب تهران لو رفت

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار علی ذوالقدری گفت: در راستای طرح مبارزه با احتکار و اخلال گران مالی، روز گذشته ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران عظیم از وجود پارکینگ احتکار خودرو در یکی از مجتمع های تجاری غرب تهران آگاه و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی اضافه کرد: پس از هماهنگی قضائی، ماموران به پارکینگ مجتمع اعزام و در بازرسی از آن پیروز به کشف 74 دستگاه خودروی احتکاری شامل 71 دستگاه خودروی مونتاژ داخل اعم از انواع پژو206،405، پارس، سمند سورن، دنا معمولی، اچ سی کراس، پراید و سه دستگاه خودروی خارجی جک اس-5 شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت با بیان اینکه براساس نظر کارشناسان، ارزش کالاهای احتکار شده حدود160 میلیارد ریال برآورد شده است، عنوان داشت: در این خصوص یک متهم که مالک پارکینگ مذکور است تا آنالیز تکمیلی موضوع و شناسایی سایر محتکران، دستگیر و به دادسرا معرفی گردید.

این مقام ارشد انتظامی در انتها با اشاره به اینکه پلیس عزم خود را برای مبارزه جدی با محتکران و ایجاد بستری آرام و به دور از هرگونه التهاب در جامعه به کار گرفته است، گفت: پیشگیری از جرایم نیازمند عزم همگانی است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "پارکینگ احتکار خودرو در غرب تهران لو رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارکینگ احتکار خودرو در غرب تهران لو رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید